Beproefd in de windtunnel, op de weg en op de weegschaal: de Reserve RD1 stuurpen-stuurcombinatie biedt een gestroomlijnd aerodynamisch profiel en een responsief rijgedrag. De RD1 kent geen gewichtslimiet voor rijders en wordt gedekt door onze levenslange garantie. De cockpit biedt een volledig geïntegreerde kabelgeleiding voor het ACROS-ICR-systeem, ondersteunt 1 1/8 inch vorkschachten en wordt geleverd met een geïntegreerde computerhouder. Het stuur bestaat uit een eendelige carbonconstructie. De carbonspecialisten leveren hun stuur-stuurpen-combinatie zonder gewichtslimiet en met levenslange garantie.
Aerodynamisch
Getest in de windtunnel: de RD1 bespaart 29 seconden op 40 km ten opzichte van de andere geteste sturen. Want als elke seconde telt, telt elk voordeel
Slank - Slim - Glad
Voor maximale aerodynamica lopen alle kabels volledig intern. De constructie is gebaseerd op de Acros-ICR-balhoofdstandaard en is compatibel met de meeste fietsen.
| Productnaam: | Reserve RD1 Geïntegreerd stuur |
| Fabrikant: | Reserve |
| Artikelnummer: | RSV769037 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Type stuur: | Stuur/stuurpen |
| Vorm dropbar: | Drop < 130 mm (compact), Reach < 80 mm, Bovenstuur afgevlakt (aero), Flare/gebogen drops |
| Drop: | 125mm |
| Reach: | 75mm |
| Drop Flare: | 6° |
| Klemhoogte stuurpen: | 35mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Diameter vorkbuis - Bovenste: | 1 1/8“ |
| Stuurbreedte: | 360 mm, 380 mm, 400 mm |
| GTIN's: | 4250773306595, 4250773306564, 4250773306557, 4250773306526, 4250773306588, 4250773306540, 4250773306519, 4250773306571, 4250773306533, 4250773306502 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.reservewheels.com/ |