De nieuwste toevoeging aan het stuurassortiment van Dartmoor, de Lightning X-Hi, is gemaakt voor grote sprongen, nog grotere sprongen en rijders die graag boven alles uitstijgen. Dit Gravity-stuur is vervaardigd uit hoogwaardig 7050-aluminium en biedt ongeëvenaarde sterkte bij een indrukwekkend laag gewicht.
De extra hoge rise en de stevige 35 mm klemming geven je maximale controle bij elke afzet, landing en technische sectie.
De Lightning X-Hi is verkrijgbaar in drie hoogwaardige kleuren, waaronder Mirror Silver en de nieuwe Choco geanodiseerde afwerking, en combineert stijl, duurzaamheid en prestaties – de perfecte keuze voor rijders die het allerbeste van hun stuur eisen.
| Productnaam: | Dartmoor Lightning X-Hi MTB-stuur - 35mm | 60mm Rise | 800mm - matt choco/polished choco |
| Fabrikant: | Dartmoor Parts |
| Artikelnummer: | DTM769706 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Diameter stuurklem: | 35 mm |
| Type stuur: | Flatbars/Riserbars (Fixie) |
| Stuurbreedte: | 800 mm |
| Meting van de stuurbreedte: | Buiten-buiten |
| Buiging naar achteren: | 8° |
| Rise: | 60mm |
| Hoge buiging: | 5° |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Bruin |
| Gewicht: | 325g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5905334034378 |
| Pagina van de fabrikant: | http://dartmoor-bikes.com/ |