| Productnaam: | Wheels Manufacturing Bottom Bracket - Angular Contact - BSA-68/73-GXP - different colors |
| Fabrikant: | Wheels Manufacturing |
| Artikelnummer: | WMF321356 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB |
| Type trapas: | BSA |
| Asprofiel trapas: | GXP 22/24 mm |
| Behuizingsbreedte trapas: | 68 mm, 73 mm |
| Type binnenlager: | Lagercups |
| Diameter van de behuizing: | 34.8mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 98g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | black: BB-MTB-9 red: BB-MTB-10 |
| GTIN's: | 811079020192, 811079020208 |