Lightweight, reliable and innovative. High quality, appealing look and attractive price characterize the Novatec products.
Novatec Conversion Kit for D772SB/A Superlight 4 in 1 for rear hub
Included in delivery: 1 conversion kit
| Productnaam: | Novatec Conversion Kit for D772SB/A Superlight 4 in 1 for Rear Hub |
| Fabrikant: | Novatec |
| Artikelnummer: | NVT322853 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Asstandaard: | 10x135 mm TA (HR), 12x135 mm (HR), 12x142 mm (HR) |
| Toebehoren naaf: | Ombouwsets / eindkappen / naafassen |
| Modeljaar: | 2025 |
| Gewicht: | 228g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 12x142mm (X12) - 320081 | 10x135mm - 320079 | 12x135mm - 320080 |
| Bron gewicht: | BIKE24 |