| Productnaam: | DMR Defy35 Stem 1 1/8" | 31.8mm - silver |
| Fabrikant: | DMR |
| Artikelnummer: | DMR325599 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB, All-Mountain, Trail |
| Diameter stuurklem: | 31,7/31,8 mm |
| Rise: | 5mm |
| Klemhoogte stuurpen: | 27mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zilver, Metaal |
| Gewicht: | 176g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | DMR-STM-DEFY2-35-S |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Stuurpen Uitvoering: | Ahead |
| Diameter vorkbuis - Bovenste: | 1 1/8“ |
| GTIN's: | 5055308114824 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.dmrbikes.com |