De Reel Pro-voorwielnaafmodellen zijn omgedoopt tot Reel Expert, zodat ze kunnen worden gecombineerd met de nieuwe Reel Expert-serie achternaafmodellen. Deze ultralichte mtb-voorwielnaafmodellen zijn uitgerust met twee afgedichte lagers van topkwaliteit, voorzien van speciaal geselecteerd waterdicht Mobil-smeervet en LLU-afdichtingen met volledig contactoppervlak, voorzien van het Dartmoor-logo voor optimale bescherming tegen modder en stof. Reel Expert-naafen behoren niet alleen tot de lichtste gravity-voorwielnaafen op de markt, maar zijn ook nog eens een van de mooiste. Een asymmetrisch ontwerp met een grotere flens aan de rechterkant en uitsparingen om gewicht te besparen, maken deze naaf tot een van de beste in zijn klasse.
| Productnaam: | Dartmoor Reel Expert Voorwielnaaf - 6-gaats | 15x100mm/20x110mm - zwart |
| Fabrikant: | Dartmoor Parts |
| Artikelnummer: | DTM360296 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Asstandaard: | 15x100 mm (VR), 20x110 mm (VR) |
| Remsysteem: | Schijf met 6 gaten |
| Spaak boutgatenring (links/rechts): | 58/45mm |
| Uitvoering naaf: | Voorwiel |
| Flensafstand (links/rechts): | 23/38mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 181g |
| Aantal spaakgaten: | 32 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5902175645381 |
| Pagina van de fabrikant: | http://dartmoor-bikes.com/ |