RockShox tilt de Reverb serie naar een nieuw niveau, onlangs nog met de elektronisch bediende Reverb AXS en nu met de hydraulisch bediende Reverb Stealth. Het opnieuw ontworpen binnenwerk zorgt voor een soepele werking en een grotere betrouwbaarheid, die nog verder wordt verbeterd dankzij de Vent Valve Technology. Dankzij de kortere totale lengte en meer slagmogelijkheden kunnen rijders de steun kiezen die bij hun lichaamslengte past.
De Reverb 1X afstandsbediening combineert de uitstekende ergonomie van SRAM's shifter ontwerp met de lage hefboomwerking van hydraulische shifters. De uitstekende ergonomie en het gebruiksgemak zorgen ervoor dat iedereen, van beginners tot professionals, de zadelpen sneller, gemakkelijker en vaker zal gebruiken. De mate van uitzetting kan eenvoudig vanaf het stuur worden ingesteld.
Het is niet de bedoeling dat je van deze technologie geniet, daarom heeft RockShox zijn meest robuuste telescoopstang tot nu toe gebouwd. Maar soms kan het onvermijdelijke gebeuren: Na verloop van tijd komt er wat lucht in de olie, de paal wordt sponzig en moet ontlucht worden. Dankzij Vent Valve kunt u dit kleine onderhoud nu zelf in een paar stappen uitvoeren, zonder dat u de paal eerst hoeft te demonteren. Je drukt het ventiel in, drukt de steun ondersteboven en zet hem terug. Zo wordt de lucht in de luchtkamer geperst en blijft alleen de olie waar hij hoort te zijn - uw schroef is zo goed als nieuw.
Materiaal: 3D gesmeed 7050 aluminium
Extra gewicht: Ø 30,9 mm - 340 mm - 100 mm slag)
Leveringsomvang: zadelpen incl. 1X afstandsbediening /Discrete montageklem /2000 mm kabelaansluiting /Beademingsset /Torx tool
| Productnaam: | RockShox Reverb Stealth 1X Remote C1 Vario-Zadelpen - black |
| Fabrikant: | RockShox |
| Artikelnummer: | ROX428780 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Diameter zadelpen: | 30,9 mm |
| Lengte: | 301mm |
| Zadelklem: | ronde steun, ovale steun |
| Type Zadelpen: | Zadelpen zonder offset, Telescopische Zadelpen |
| Zadelpen setback: | 0mm |
| Uitvoering dropper post: | voor interne routing, Slag 100 - 125 mm, Slag 126 - 150 mm, Slag > 150 mm, Bediening hydraulisch |
| Modeljaar: | 2022 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 912g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 00.6818.042.xxx |
| Bron gewicht: | BIKE24 |
| Gewogen versie: | 31.6 mm - 467 mm - 175 mm |
| GTIN's: | 710845831324, 710845831348, 710845831355, 710845831362, 710845831225, 710845831232, 710845831249, 710845831256, 710845831300, 710845831263, 710845831270, 710845831287, 710845831294, 710845831317, 710845831331 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.sram.com/de/rockshox |