Het idee is even geniaal als eenvoudig: met de Drive Trunk veranderen de kofferbakdeur en de ruimte eronder en erachter in een oogwenk in een grote voortent! In combinatie met de kofferbak zelf ontstaat zo veel ruimte om te slapen, te koken en gezellig bij elkaar te zitten. De Drive Trunk is bijzonder veelzijdig in gebruik – dankzij de slimme constructie met spanbanden past hij zich aan verschillende autotypes aan. Hij kan zo op de meeste gangbare stationwagens en SUV's worden gemonteerd en verandert je dagelijkse auto in een camper.
De geopende kofferklep vormt daarbij het dragende element van de tentconstructie en maakt door de zo ontstane stahoogte het mogelijk om je zonder je te moeten verdraaien om te kleden of te douchen met de nodige privacy. De ruimte in de voortent biedt volop mogelijkheden voor opbergruimte of om te koken en te eten met 2 stoelen en een klein tafeltje. Dit product is milieuvriendelijk waterafstotend gemaakt met Eco Finish zonder fluorkoolwaterstoffen (PFC). Het VAUDE Green Shape-label staat voor een milieuvriendelijk, functioneel product van duurzame materialen.
| Productnaam: | Vaude Drive Trunk Tent - linen |
| Fabrikant: | Vaude |
| Artikelnummer: | VAU456737 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Waterkolom: | 3000mm |
| Toepassingsgebied tent/zeil/hangmat: | Kamperen |
| Tent minimum gewicht: | 2100g |
| Ingangen: | 1 |
| Haringen: | 6 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Beige |
| Gewicht: | 2200g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 14455 |
| Duurzaamheid: | Fair Wear Foundation |
| GTIN's: | 4052285996550 |