Comfortabel, zeer sterk aluminium stuur met 16 mm stijging, 30° greephoek en 31,8 mm klemdiameter. De Lady Town is 620 mm breed en weegt ongeveer 350 gram, volgens opgave van de fabrikant.
Veiligheidsniveau 4
| Productnaam: | Ergotec Lady Town 31.8 Handlebar - SL 4 |
| Fabrikant: | Ergotec |
| Artikelnummer: | ERT473492 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | Trekking, City |
| Diameter stuurklem: | 31,7/31,8 mm |
| Type stuur: | Moustache stuur |
| Vorm dropbar: | Bovenstuur met achterwaartse bocht |
| Stuurbreedte: | 620 mm |
| Meting van de stuurbreedte: | Buiten-buiten |
| Buiging naar achteren: | 30° |
| Rise: | 16mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 350g |
| GTIN's: | 4016538081134 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.ergotec.de/ |