De Control Tech Cougar FL4 Ergo is een speciaal ontwikkelde valbeugel van aluminium en biedt je een betrouwbare en sterke kuip zodat je echt kunt trappen.
| Productnaam: | Control Tech Cougar FL4 Ergo Handlebar |
| Fabrikant: | Control Tech |
| Artikelnummer: | CTT512654 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Diameter stuurklem: | 31,7/31,8 mm |
| Type stuur: | Racefietsstuur |
| Vorm dropbar: | Drop < 130 mm (compact), Reach < 80 mm, Ergo (boog met veranderende radius), Bovenstuur afgevlakt (aero), Flare/gebogen drops, met kabelgoten |
| Stuurbreedte: | 400 mm, 420 mm, 440 mm |
| Meting van de stuurbreedte: | Midden-midden |
| Drop: | 125mm |
| Reach: | 78mm |
| Drop Flare: | 4° |
| Modeljaar: | 2021 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 350g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | RA-531 |
| GTIN's: | 4712206558204, 4712206556934, 4710069103500, 4712206558211, 4710069103517 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.controltechbikes.com |