De Dartmoor Raptor MTB velg is een echte allrounder in het Gravity segment die een breed scala aan gebruiksmogelijkheden dekt, van Enduro tot Dirt Jump. De tubeless ready velg met pin joint constructie heeft een breed profiel voor bandbreedtes van 2,1" tot 2,6" en overtuigt bovendien door zijn matzwarte geanodiseerde afwerking.
| Productnaam: | Dartmoor Raptor Rim - MTB | 26" | Tubeless Ready - 32 Spoke Holes | matt black |
| Fabrikant: | Dartmoor Parts |
| Artikelnummer: | DTM598825 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 26" (559mm) |
| Type band: | Draadband, Vouwband, Tubeless Ready |
| Effectieve velg-Ø (ERD): | 538mm |
| Geschikte bandenafmetingen: | 53-66mm |
| ETRTO: | 30-559 |
| Ogen: | geen |
| Breedte van de velg: | 35mm |
| Mondbreedte: | 30mm |
| Hoogte velgprofiel: | 19mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 540g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | DART-A22473 |
| Aantal spaakgaten: | 32 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5902891372523 |
| Pagina van de fabrikant: | http://dartmoor-bikes.com/ |