Ontdek de wereld met de SIGG WMB ONE-fles en vergeet niet om altijd genoeg water te drinken.
De hoogwaardige, recyclebare aluminium drinkfles is superlicht en past perfect in de schooltas of rugzak. Uiteraard gebruiken we bij onze drinkflessen voor kinderen voor school geen schadelijke chemicaliën zoals BPA, oestrogeenachtige stoffen en ftalaten. De innovatieve One-sluiting maakt de fles nog comfortabeler: dragen, openen, drinken, sluiten en vergrendelen gaat gemakkelijk met één hand. Ben je klaar voor het volgende avontuur? Dit SIGG-product is ClimatePartner-gecertificeerd.
| Productnaam: | SIGG WMB Drinkfles voor kinderen 0,6 l - Mountain Lion |
| Fabrikant: | SIGG |
| Artikelnummer: | SIF631393 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Kinderen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Afmetingen (L/W/H): | 71/71/225mm |
| Diameter: | 71mm |
| Uitvoering drinkfles/drinkzak/flessenhouder: | Drinkfles |
| Volume: | 0.6l |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 149g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 7610465900239 |