De
Het montuurmateriaal is Tr90, gemaakt van nylon en koolstofvezel, biologisch compatibel en veilig voor de huid, zelfs na langdurig gebruik. Het is 20% lichter dan andere conventionele materialen en biedt meer bescherming tegen vallen en trekkrachten. Het biedt een hoge elasticiteit zonder vervorming bij blootstelling aan hoge temperaturen en neemt na buigen zijn oorspronkelijke vorm weer aan.
De draagbaarheid van de bril zorgt voor perfect zicht wanneer je je blik van de pedalen naar de weg verlegt. Dit bijzondere aspect zorgt ervoor dat de sporter zich ongestoord op zijn prestaties kan richten. De veren zijn sterk en garanderen dat ze op hun plaats blijven zitten, zelfs bij stoten of plotselinge bewegingen van het hoofd.
Fotochromatische lens. Garandeert uitstekend zicht en bescherming bij zowel weinig als intens licht. Activerende tint van laaggeel tot BEETJE. Spiegelcoating.
| Productnaam: | ALBA Delta Bril - Zwart / VZUM F-LENS BEETLE |
| Fabrikant: | Alba Optics |
| Artikelnummer: | ABO680349 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Hardlopen, Recreatie |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Brilontwerp: | Halve rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | meekleurend, spiegelend, Glazen verwisselbaar, antibeslagbescherming, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 1 - Slecht weer, Categorie 2 - midden, Categorie 3 - zonnig |
| Lichttransmissie: | 64-14% |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 26g |
| brilbreedte: | 146mm |
| Temple Length: | 120mm |
| brugbreedte: | 32mm |
| Lens height: | 60mm |
| GTIN's: | 8053806714734 |
| Pagina van de fabrikant: | http://albaoptics.cc/ |