| Productnaam: | Shimano Deore LX BB-ES51 Trapas |
| Fabrikant: | Shimano Parts |
| Artikelnummer: | SHI100784 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Type trapas: | BSA |
| Asprofiel trapas: | Octalink |
| Behuizingsbreedte trapas: | 68 mm |
| Type binnenlager: | Patroonlager |
| Diameter van de behuizing: | 34.8mm |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Gewicht: | 262g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | BB-ES51 |
| Productserie: | Shimano - Deore |
| GTIN's: | 4524667132165, 4524667132240, 4524667132257, 4524667224228, 4524667132202, 4524667132301, 4524667132196, 4524667132189 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.shimano-europe.com/ |