Het geheim van een echt geweldige fiets is dat hij uit de weg moet gaan en je moet laten genieten van de rit. Daarom begon CUBE voor de
De CX-aandrijving van Bosch en een 800 Wh-accu leveren tot 85 Nm koppel op het parcours via Shimano's soepel schakelende, legendarisch betrouwbare XT 1x12 versnellingen. En sterke, progressieve hydraulische Shimano XT 4-zuiger remschijven met 203mm remschijven brengen je veilig tot stilstand, op commando. Met een meegeleverde remote dropper post hoef je alleen nog maar je avontuurlijke geest toe te voegen.
| Productnaam: | CUBE STEREO HYBRID ONE44 HPC SLX 800 - Carbon E-Mountainbike - 2025 - 29" - nebula / white |
| Fabrikant: | CUBE Bikes |
| Artikelnummer: | CUB698581 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | E-bike, MTB, All-Mountain |
| Ketting: | KMC e12 |
| Cassette: | Shimano Deore CS-M6100 |
| Versnellingspook: | Shimano XT SL-M8100-IR |
| Achterderailleur: | Shimano XT RD-M8100-SGS |
| Kettingblad gradatie: | 34 |
| Crank: | ACID MTB Hybrid Pro |
| Remmen: | Shimano XT BR-M8120 | 203/203mm |
| Wielen: | Newmen Performance 30 |
| Zadelpen modell: | CUBE Dropper Post |
| Zadel: | ACID Venec EMTB Trail 140 |
| Stuur: | CUBE Rise Trail Bar 35 |
| Stuurpen: | CUBE Performance E-MTB 35 |
| Vork: | Fox 36 Float Rhythm |
| Balhoofd: | ACROS AZF-675 |
| Frame: | C:62 Advanced Twin Mold Technology | Aluminium 6061 T6 Rear Triangle |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 10-51 |
| Batterijcapaciteit: | 800Wh |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| E-bike batterij: | Bosch PowerTube 800 |
| Motoreenheid: | Bosch |
| Motor: | Middenmotor, Full Assist |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | Bosch charger |
| Handvatten: | ACID Disrupt |
| Demper: | Fox Float Performance |
| Zadelpen: | Vario-Zadelpen |
| Achterdriehoek: | Geveerd |
| Veerweg vork: | 150 mm |
| Banden: | Schwalbe Hans Dampf | 2.6" |
| Maximale bandbreedte: | 67mm |
| Veerweg Frame: | 140mm |
| max. systeemgewicht: | 160kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Gewicht: | 24300g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 802510 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Display / Control Unit: | Bosch Purion 400 |
| Drive Unit Model: | Bosch Performance Line CX | Smart System |
| Draaimoment: | 85Nm |
| Productserie: | CUBE - Stereo Hybrid |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 12 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 4054571454379, 4054571454386, 4054571454393 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.cube.eu |