Uitdagende trails hebben een vering nodig die daarbij past, en daarom heeft CUBE de
De Bosch CX-aandrijving en 800 Wh PowerTube accu geven je trapkracht een onopvallende maar zeer effectieve boost, via Shimano's legendarische XT 1x12 versnellingen. Ondertussen wordt de mullet
| Productnaam: | CUBE STEREO HYBRID ONE77 HPC SLX 800 - Carbon E-Mountainbike - 2025 - cyclamen / black |
| Fabrikant: | CUBE Bikes |
| Artikelnummer: | CUB698742 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | E-bike, MTB, Enduro |
| Ketting: | KMC e12 |
| Cassette: | Shimano Deore CS-M6100 |
| Versnellingspook: | Shimano XT SL-M8100-IR |
| Achterderailleur: | Shimano XT RD-M8100-SGS |
| Kettingblad gradatie: | 36 |
| Crank: | ACID MTB Hybrid Pro |
| Remmen: | Shimano XT BR-M8120 | 203/203mm |
| Wielen: | Newmen Performance 30 |
| Zadelpen modell: | CUBE Dropper Post |
| Zadel: | ACID Venec EMTB Trail 140 |
| Stuur: | CUBE Rise Trail Bar 35 |
| Stuurpen: | CUBE Performance E-MTB 35 |
| Vork: | Fox 38 Float Rhythm |
| Balhoofd: | ACROS AZF-675 |
| Frame: | C:62 Advanced Twin Mold Technology | Aluminium 6061 T6 Rear Triangle |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 10-51 |
| Batterijcapaciteit: | 800Wh |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| E-bike batterij: | Bosch PowerTube 800 |
| Motoreenheid: | Bosch |
| Motor: | Middenmotor, Full Assist |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 27,5" / 650B (584mm), 29" (622mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | Bosch charger |
| Handvatten: | ACID Disrupt |
| Demper: | Fox Float Performance |
| Zadelpen: | Vario-Zadelpen |
| Achterdriehoek: | Geveerd |
| Veerweg vork: | 170 mm |
| Banden: | Schwalbe Magic Mary 29 x 2.4" / Schwalbe Tacky Chan 27.5 x 2.4" |
| Maximale bandbreedte: | 66mm |
| Veerweg Frame: | 172mm |
| max. systeemgewicht: | 160kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Paars |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Gewicht: | 24700g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 803320 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Display / Control Unit: | Bosch System Control | Mini Remote |
| Drive Unit Model: | Bosch Performance Line CX | Smart System |
| Draaimoment: | 85Nm |
| Productserie: | CUBE - Stereo Hybrid |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 12 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 4054571455185, 4054571455192, 4054571455208, 4054571455215 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.cube.eu |