De Allround Chapel XT 2-persoons tent is 170 centimeter hoog op het hoogste punt: de voorruimte – dus genoeg ruimte om je daar comfortabel om te kleden of eventueel de fietsen te stallen. Bij het opzetten helpen kleurmarkeringen en kunststof onderdelen voor de bevestiging van de stangen. Door twee ventilatieramen kan het oog door de buitenwereld dwalen. Voor de beste luchtdoorstroming op warme en regenvrije dagen en nachten kan de wand aan de achterkant bij de voeten tot aan de boog van de stangen worden opgerold. Daar bevindt zich bovendien een regenvast en traploos verstelbaar ventilatiesysteem.
De "toegangsdeur" van de buitentent aan de voorkant kan met een scheerlijn gemakkelijk staand worden geopend. De 2-persoonstent is uitgerust met hoogwaardige DAC-stangen van aluminium, een waslijn en twee tassen in de binnentent.
Het VAUDE Green Shape-label staat voor een milieuvriendelijk, functioneel product van duurzame materialen.
| Productnaam: | Vaude Allround Chapel XT 2P Tent - agave |
| Fabrikant: | Vaude |
| Artikelnummer: | VAU705543 |
| Toepassingsgebied tent/zeil/hangmat: | Kamperen, Fietsreis |
| Constructie tent: | Tunnel |
| Aantal personen: | 2 |
| Tent minimum gewicht: | 4570g |
| Tent maximaal gewicht: | 4750g |
| Ingangen: | 1 |
| Apsides: | 1 |
| Haringen: | 20 |
| Scheerlijnen: | 6 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 4750g |
| GTIN's: | 4067729020197 |