De Allround Chapel XT-tent voor 3 personen heeft een maximale hoogte van 180 centimeter in de voorruimte en biedt daardoor voldoende ruimte om je comfortabel om te kleden of fietsen te stallen. Kleurmarkeringen en kunststof onderdelen voor de stangen helpen bij het opzetten. Twee ventilatieramen bieden de mogelijkheid om naar buiten te kijken. Voor een goede ventilatie op zeer warme en regenloze dagen en nachten kan de achterwand in het voetgedeelte tot aan de stangboog worden opgerold. Daar bevindt zich ook een regenvast en traploos regelbaar ventilatiesysteem.
De voorste "deur" kan gemakkelijk staand worden geopend met een scheerlijn. De 3-persoonstent wordt geleverd met hoogwaardige DAC-stangen van aluminium, een waslijn en twee tassen in de binnentent.
Het VAUDE Green Shape-label staat voor een milieuvriendelijk, functioneel product van duurzame materialen.
| Productnaam: | Vaude Allround Chapel XT 3P Tent - agave |
| Fabrikant: | Vaude |
| Artikelnummer: | VAU705544 |
| Toepassingsgebied tent/zeil/hangmat: | Kamperen, Fietsreis |
| Constructie tent: | Tunnel |
| Aantal personen: | 3 |
| Tent minimum gewicht: | 4880g |
| Tent maximaal gewicht: | 5220g |
| Ingangen: | 1 |
| Haringen: | 20 |
| Scheerlijnen: | 5 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 5220g |
| GTIN's: | 4067729021255 |