De Lago Flex 4 is een veelzijdige tent die ultiem comfort biedt. Met voor- en achteringangen met verstelbare deuren kun je de tent betreden zonder risico op regen in de tent. De tent heeft stahoogte binnenin, wat het algehele comfort verhoogt. De deuren kunnen worden omgebouwd tot een overdekt gedeelte met extra stokken voor extra bescherming. De verlengde vestibule is perfect voor het opbergen van spullen, koken en eten. De binnentent heeft gaaspanelen voor ventilatie, opbergvakken binnen en aan de voorkant en een lantaarnhaak. De tent is gemakkelijk op te zetten dankzij de aluminium stokken met kleurcodering en de verstelbare haringen met robuuste aluminium gespen.
| Productnaam: | Robens Lago Flex 4 Tent - Green |
| Fabrikant: | Robens |
| Artikelnummer: | ROB721430 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Maat verpakking (L/W/H): | 550/210/210mm |
| Waterkolom: | 6000mm |
| Constructie tent: | Koepel |
| Aantal personen: | 4 |
| Ingangen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 6200g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 130417 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5709388145031 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.robens.de/ |