Het Sword Black 1x crankstel biedt op grind georiënteerde versnellingen, esthetiek en een vierkant conisch trapasplatform. Een enkel kettingblad past perfect bij de Sword Black 1X of de originele Sword 1X groepset.
| Productnaam: | microSHIFT SWORD Black 1X Crankset - JIS 4-Kant - 42T |
| Fabrikant: | microSHIFT |
| Artikelnummer: | MCS723333 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB, Allroad / Gravel |
| Lengte van de crank: | 165 mm, 170 mm |
| Aantal versnellingen - vooraan: | 1 |
| Aantal Versnellingen - achteraan: | 9, 10 |
| Asprofiel trapas: | 4-kant |
| Behuizingsbreedte trapas: | 68 mm |
| Uitvoering kettingblad: | Narrow-Wide, rond |
| Kettinglijn: | 50mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 715g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | FC-G7900-42 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Gewogen versie: | 172.5mm |
| Boutgatenring : | 110 mm |
| number of teeth: | 42 |
| GTIN's: | 4710495430782, 4710495430775 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.microshift.com |