MIX90 is een geavanceerde dual-carb-drankmix die je een voorsprong geeft door maximale energie te leveren wanneer je die het hardst nodig hebt.
Tijdens intensieve sportbeoefening zijn koolhydraten de belangrijkste energiebron van het lichaam, en er kan per uur meer worden opgenomen als ze afkomstig zijn uit meerdere transporteerbare bronnen: in dit geval maltodextrine en fructose (in de lever omgezet in glucose). MIX90 bevat dit Dual-Carb-systeem om je net dat beetje extra te geven wanneer je het het hardst nodig hebt.
Tijdens een duurtraining stijgt de ammoniakconcentratie in het bloed, wat leidt tot vermoeidheid. L-glutamine vermindert deze ophoping, vermindert de vermoeidheid en verbetert de prestaties.
Bij activiteiten die langer dan 90 minuten duren – of onder warme omstandigheden – is het belangrijk dat elektrolyten worden gebruikt voor de vochtinname. Uitdroging verhoogt het verbruik van spierglycogeen en vermindert het bloedvolume en de spijsvertering, wat allemaal niet bepaald bevorderlijk is voor duursporten. MIX90 helpt de door zweet verloren elektrolyten te vervangen. Water alleen kan leiden tot een opgeblazen gevoel, de drang om te drinken verminderen en de vochtbalans niet goed herstellen.
Doe het zakje in 500 ml water en schud tot het is opgelost. Kan voor, tijdens of na een wedstrijd of training worden gebruikt. Neem niet meer dan 8 zakjes per dag.
De aanbevolen dagelijkse dosis mag niet worden overschreden. Voedingssupplementen mogen niet worden gebruikt als vervanging voor een evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl. Bewaren op een koele, droge plaats. Buiten het bereik van kinderen bewaren.
| Productnaam: | Styrkr MIX90 Dual-Carb Energy Drink Mix - Koolhydraat-Drankpoeder - 95g |
| Fabrikant: | Styrkr |
| Artikelnummer: | SYR723621 |
| Biologisch product: | Nee |
| Activiteit: | Voeding |
| Eigenschappen levensmiddel: | Koolhydraat, Vitamines/mineralen, Aminozuren, Magnesium |
| Voedingsform: | Veganistisch, Vegetarisch, Lactosevrij, Glutenvrij, Zonder palmolie, Sojavrij |
| Smaak: | Zoet, Neutraal/natuurlijk |
| Voor/tijdens/na: | Voor, Tijdens |
| Wanneer klaar voor consumptie: | 500ml |
| Uitvoering levensmiddel: | Poeder/Korrels |
| Inhoud: | 95g |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Gewicht: | 95g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5060705658857, 5060705658840 |
| Pagina van de fabrikant: | https://eu.styrkr.com/ |
| Ingrediënten | Maltodextrin, Fructose, L-Glutamine, Sodium (Sodium Chloride), Potassium (Potassium Chloride), Magnesium (Trimagnesium Citrate) May contain traces of nuts. |
|||||||||||||||||||||||||||
| Voedingswaardetabel: |
|