Het 2x kettingblad uit één stuk resulteert in een lichter, stijver en duurzamer crankstel. De crankarmen zijn gemaakt van licht en stijf carbon.
De
Het crankstel kan worden opgewaardeerd naar een vermogensmeter.
Versie met standaard aslengte.
Geschikt voor Flattop D1 en Flattop E1 kettingen.
Trapas niet inbegrepen.
| Productnaam: | SRAM FORCE Crankset | DUB | 2x12-voudig | E1 |
| Fabrikant: | SRAM |
| Artikelnummer: | SRA728612 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, Allroad / Gravel |
| Crank: | SRAM Force Carbon |
| Aantal versnellingen - vooraan: | 2 |
| Aantal Versnellingen - achteraan: | 12 |
| Asprofiel trapas: | SRAM DUB |
| Direct Mount Standard: | SRAM 8-Bolt |
| Uitvoering kettingblad: | rond |
| Kettingbladbevestiging: | Direct Mount |
| Kettinglijn: | 45mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 622g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | FC-FRC-E1 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | SRAM - Force AXS |
| Lengte van de crank: | 160 mm, 165 mm, 170 mm, 172.5 mm, 175 mm |
| number of teeth: | 33, 35, 37, 46, 48, 50 |
| GTIN's: | 710845915710, 710845915666, 710845915611, 710845915727, 710845915673, 710845915628, 710845915734, 710845915680, 710845915635, 710845915741, 710845915697, 710845915642, 710845915758, 710845915703, 710845915659 |
| Pagina van de fabrikant: | www.sram.com |