De by,schulz MR.8 Super Strong is een robuust stuur dat is ontworpen voor bijzonder hoge belastingen, ideaal voor snelle elektrische fietsen zoals S-pedelecs, bakfietsen of trekkingfietsen. Met een royale stijging van 30 mm en een backsweep van 28° ondersteunt het een ontspannen, rechte zitpositie die de polsen en nek ontlast. Het combineert stabiliteit, comfort en compatibiliteit op hoog niveau, vooral wanneer betrouwbaarheid en veiligheid centraal staan.
Inhoud van de levering: 1x stuur
| Productnaam: | by,schulz MR.8 Super Strong Stuur - 31.8mm | 720mm |
| Fabrikant: | by,schulz |
| Artikelnummer: | BYS738668 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | Trekking, E-bike, MTB, City |
| Diameter stuurklem: | 31,7/31,8 mm |
| Type stuur: | Moustache stuur |
| Vorm dropbar: | Bovenstuur met achterwaartse bocht |
| Stuurbreedte: | 720 mm |
| Buiging naar achteren: | 28° |
| Rise: | 30mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 380g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 12448 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4251239318725 |
| Pagina van de fabrikant: | https://byschulz.com/ |