"Zeg eens, hoe zit het met de rugzak?" Vrij naar Goethes Faust luidt zo meestal de hamvraag bij de aankoop van een rugzak: lichaamscontact of mesh-rug? Stabiliteit of ventilatie? De Wizard 18+4 liter wandelrugzak voor dagtochten maakt het antwoord eenvoudig: beide! Dankzij het innovatieve Aeroflex-Control-systeem kan de afstand van de rugzak tot de rug traploos worden ingesteld – en dat zonder de rugzak af te hoeven doen. Tijdens een inspannende klim blijft de rug zo optimaal geventileerd.
Tijdens de afdaling, op een via ferrata of op blootgestelde passages daarentegen zit de last dicht en stabiel tegen het lichaam. Deze veelzijdigheid maakt de wandelrugzak tot een trouwe metgezel – van de klassieke dagwandeling tot ambitieuze berg- en fietstochten. Voor een optimale pasvorm kan de ruglengte worden aangepast aan je eigen lichaamslengte.
Ook de opbergruimte kan dankzij de volume-uitbreiding met rits flexibel worden aangepast. Twee zijvakken van gaas, compressieriemen, stokhouder, een vak voor een drinkblaas en een meegeleverde regenhoes maken de uitrusting van de wandelrugzak compleet. Het robuuste buitenmateriaal is voorzien van een Eco Finish-behandeling die water- en vuilafstotend is.
VAUDE maakt daarbij geen gebruik van fluorkoolstoffen, zogenaamde PFAS- of PFC-chemicaliën, die verdacht worden van schadelijk te zijn voor de gezondheid. Het VAUDE Green Shape-label staat voor een milieuvriendelijk, functioneel product van duurzame materialen.
| Productnaam: | Vaude Wizard 18+4 Rugzak - purple ash |
| Fabrikant: | Vaude |
| Artikelnummer: | VAU745111 |
| Geslacht: | Uniseks |
| Activiteit: | Outdoor, Wandelen |
| Afmetingen (L/W/H): | 310/250/510mm |
| Volume: | 22l |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Toegang hoofdvak: | Bovenaan |
| Sluiting rugzak: | Ritssluiting |
| Ruglengte: | 43-59cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Paars |
| Gewicht: | 1120g |
| Duurzaamheid: | Green Shape, Groene knop |
| Tas - Versie: | Rugzak |
| Zak - Toepassing & Kenmerken: | Inclusief regenhoes, Drinksysteem compatibel |
| Productserie: | Vaude - Wizard |
| GTIN's: | 4067729121467 |