Normaal gesproken moet je bij rugzakken compromissen sluiten: je kiest ofwel voor goede ventilatie ofwel voor maximale stabiliteit. De Wizard 24+4 liter wandelrugzak lost dit probleem op met het innovatieve Aeroflex-Control-systeem. De afstand tussen de rugzak en de rug kan tijdens de tocht heel eenvoudig en traploos worden aangepast. Zo blijft de rug tijdens de klim goed geventileerd, terwijl de lading tijdens de afdaling of bij veeleisende passages dicht en gecontroleerd tegen de rug zit.
Deze flexibiliteit breidt het toepassingsgebied van de rugzak uit van dagelijkse avonturen en fietstochten tot via ferrata-tochten. De ruglengte kan bovendien individueel worden aangepast aan de eigen lichaamslengte. De opbergruimte is eveneens variabel: de geïntegreerde volumevergroting met ritssluiting en de organizer in het voorvak bieden maximale flexibiliteit en orde.
Twee zijvakken van gaas, compressieriemen, een stokhouder en de voorbereiding voor een drinksysteem maken de uitrusting van de Wizard-wandelrugzak compleet. Het robuuste buitenmateriaal is voorzien van een Eco Finish die water- en vuilafstotend is. VAUDE ziet daarbij af van fluorcarbonen, zogenaamde PFAS- of PFC-chemicaliën, die ervan verdacht worden schadelijk te zijn voor de gezondheid.
De gewatteerde, volwaardige heupriem zorgt voor een optimale lastverdeling en het geïntegreerde vak met ritssluiting biedt ook voldoende ruimte voor grotere smartphones. Inclusief regenhoes.
Het VAUDE Green Shape-label staat voor een milieuvriendelijk, functioneel product van duurzame materialen.
| Productnaam: | Vaude Wizard 24+4 Rugzak - light leaf |
| Fabrikant: | Vaude |
| Artikelnummer: | VAU745114 |
| Geslacht: | Uniseks |
| Activiteit: | Outdoor, Wandelen |
| Afmetingen (L/W/H): | 310/300/520mm |
| Volume: | 28l |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Toegang hoofdvak: | Bovenaan |
| Sluiting rugzak: | Ritssluiting |
| Ruglengte: | 43-59cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 1270g |
| Duurzaamheid: | Green Shape, Groene knop |
| Tas - Versie: | Rugzak |
| Zak - Toepassing & Kenmerken: | Inclusief regenhoes, Drinksysteem compatibel |
| Productserie: | Vaude - Wizard |
| GTIN's: | 4067729121825 |