De HydraDri 3.0-jas biedt betrouwbare bescherming tegen de regen – en dat voor een eerlijke prijs.
Gemaakt van HydraDri Evo 2.5L-materiaal, heeft het een waterkolom van 20.000 mm die regen betrouwbaar tegenhoudt, en een ademend vermogen van 20.000 g/m² dat zweet en warmte laat ontsnappen – zo blijf je zowel van binnen als van buiten droog. De 2-way stretch zorgt voor optimale bewegingsvrijheid op de fiets, terwijl de PFAS-vrije DWR-coating water en modder laat afparelen – geheel zonder schadelijke chemicaliën. De Ride Adaptive Hood (RAhD) met gepatenteerd magneetsysteem blijft waar hij hoort: ofwel stevig aan de helm bevestigd, zodat hij bij hoge snelheid niet verschuift, ofwel op de rug vastgezet, zodat hij niet als een parachute gaat wapperen. Met het ClimbVent-systeem kun je de jas openen voor extra ventilatie tijdens lange beklimmingen. Versterkte ellebogen, verborgen YKK-ritssluitingen en doordachte zakoplossingen voor je essentials maken de HydraDri 3.0-jas tot een slimme, robuuste keuze voor fietssters die op zoek zijn naar betrouwbare bescherming voor een scherpe prijs.
Materiaal
97% Polyester, 2% Polyamide, 1% Elastaan
| Productnaam: | Leatt HydraDri 3.0 MTB Regenjas Dames - zwart |
| Fabrikant: | Leatt |
| Artikelnummer: | LEA750181 |
| Materiaal: | 97% Polyester, 2% Polyamide, 1% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Technologieën: | Ride Adaptive Hood |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Niet bleken |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 20000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 20000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht |
| Pasvorm: | gewoon |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 400g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Duurzaamheid: | bluesign® |
| achterzak: | 0 |
| GTIN's: | 6009556565456, 6009556565463, 6009556565470, 6009556565487, 6009556565494 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.leatt.com |
In de volgende tabellen vind je informatie over de kledingmaten van de fabrikant Leatt.
| Internationaal | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 |
| inch | 28 | 30 | 32 | 34 | 36 | 38 | 40 |
| D. Heup (cm) | 71 | 76 | 81 | 86 | 91 | 97 | 102 |
Internationaal XS Europa 46 inch 28
Internationaal S Europa 48 inch 30
Internationaal M Europa 50 inch 32
Internationaal L Europa 52 inch 34
Internationaal XL Europa 54 inch 36
Internationaal XXL Europa 56 inch 38
Internationaal 3XL Europa 58 inch 40
| Internationaal | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|
| Europa | 34 | 36 | 38 | 40 | 42 |
| inch | 24 - 25 | 25 - 26 | 27 - 28 | 29 - 30 | 31 - 32 |
| D. Heup (cm) | 60 - 63 | 63 - 66 | 67 - 71 | 72 - 76 | 77 - 81 |
Internationaal XS Europa 34 inch 24 - 25
Internationaal S Europa 36 inch 25 - 26
Internationaal M Europa 38 inch 27 - 28
Internationaal L Europa 40 inch 29 - 30
Internationaal XL Europa 42 inch 31 - 32
| Internationaal | XXS | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Lichaamslengte | 100 - 110 | 110 - 120 | 120 - 130 | 130 - 140 | 140 - 150 | 150 - 160 |
Internationaal XXS
Internationaal XS
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL