De ultieme allround bescherming tegen regen, wind en modder.
De HydraDri 5.0 Mono Suit is je ultieme bescherming tegen regen, wind en modder. Gemaakt van Leatt's hoogwaardige HydraDri Max 3-laags membraan, biedt het 30.000 mm waterdichtheid en 30.000 g/m² ademend vermogen, gecombineerd met een PFAS-vrije, vuil- en waterafstotende coating. De Ride Adaptive Hood (RAhD) heeft een gepatenteerd magneetsysteem waarmee je de capuchon stevig aan je helm kunt bevestigen – zodat hij bij hoge snelheid niet verschuift – of aan je rug kunt vastzetten, zodat hij niet als een parachute gaat wapperen. Geïnspireerd door sneeuwscooterkleding zorgt het interne bretelsysteem ervoor dat je het pak kunt dragen met een open of gesloten jas. Met de ClimbVent-connector kun je de jas tijdens lange beklimmingen volledig openen zonder in te boeten aan bescherming. Verstelbare manchetten en broekspijpen zorgen voor een perfecte pasvorm en voorkomen dat er water binnendringt. Met YKK Aquaguard-ritssluitingen en verstevigde inzetstukken op knieën, ellebogen en billen trotseert de Mono Suit HydraDri 5.0 zelfs de zwaarste omstandigheden – moeder natuur maakt geen schijn van kans.
Materiaal
75% Polyester, 20% Polyamide, 5% Elastaan
| Productnaam: | Leatt HydraDri 5.0 Regenpak voor MTB Unisex - zwart |
| Fabrikant: | Leatt |
| Artikelnummer: | LEA750187 |
| Materiaal: | 75% Polyester, 20% Polyamide, 5% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Technologieën: | HydraDri Evo 3L |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Niet bleken |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 30000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 30000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht |
| Pasvorm: | gewoon |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend, 2-Way Zipper |
| Pakken & One Piece: | Regenpak |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 1250g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Duurzaamheid: | bluesign® |
| GTIN's: | 6009556552968, 6009556552975, 6009556552982, 6009556552999, 6009556553002, 6009556553019 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.leatt.com |
In de volgende tabellen vind je informatie over de kledingmaten van de fabrikant Leatt.
| Internationaal | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 |
| inch | 28 | 30 | 32 | 34 | 36 | 38 | 40 |
| D. Heup (cm) | 71 | 76 | 81 | 86 | 91 | 97 | 102 |
Internationaal XS Europa 46 inch 28
Internationaal S Europa 48 inch 30
Internationaal M Europa 50 inch 32
Internationaal L Europa 52 inch 34
Internationaal XL Europa 54 inch 36
Internationaal XXL Europa 56 inch 38
Internationaal 3XL Europa 58 inch 40
| Internationaal | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|
| Europa | 34 | 36 | 38 | 40 | 42 |
| inch | 24 - 25 | 25 - 26 | 27 - 28 | 29 - 30 | 31 - 32 |
| D. Heup (cm) | 60 - 63 | 63 - 66 | 67 - 71 | 72 - 76 | 77 - 81 |
Internationaal XS Europa 34 inch 24 - 25
Internationaal S Europa 36 inch 25 - 26
Internationaal M Europa 38 inch 27 - 28
Internationaal L Europa 40 inch 29 - 30
Internationaal XL Europa 42 inch 31 - 32
| Internationaal | XXS | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Lichaamslengte | 100 - 110 | 110 - 120 | 120 - 130 | 130 - 140 | 140 - 150 | 150 - 160 |
Internationaal XXS
Internationaal XS
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL