Met de nieuwe
De robuuste crankarm met zijn gefreesde oppervlakken op plaatsen die bijzonder gevoelig zijn voor slijtage en steenslag, is verkrijgbaar in progressief korte lengtes tot 150 mm. Zo blijven de cranks zo lang mogelijk als nieuw.
| Productnaam: | SRAM XX DH Crankset | DUB Wide | 12-voudig | T-Type | Direct Mount - Kettinglijn 55 | zwart |
| Fabrikant: | SRAM |
| Artikelnummer: | SRA753461 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB, Enduro, Downhill, Freeride |
| Crank: | Aluminum |
| Aantal versnellingen - vooraan: | 1 |
| Aantal Versnellingen - achteraan: | 7 |
| Asprofiel trapas: | SRAM DUB |
| Direct Mount Standard: | SRAM 8-Bolt |
| Direct Mount Offset: | 3 mm (Boost) |
| Uitvoering kettingblad: | Narrow-Wide, rond |
| Kettingbladbevestiging: | Direct Mount |
| Kettinglijn: | 55mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Artikelnummer van de fabrikant: | FC-XX-DH-A1 |
| Productserie: | SRAM - XX DH Transmission |
| Lengte van de crank: | 160 mm, 165 mm, 155 mm, 150 mm |
| number of teeth: | 34 |
| GTIN's: | 710845928178, 710845928161, 710845928154, 710845928147 |
| Pagina van de fabrikant: | www.sram.com |