De DeepSleep Auto is ontwikkeld voor gebruik in auto’s. Dankzij de speciale vorm met uitsparingen aan de zijkanten past hij perfect in de auto en benut hij de beschikbare ruimte optimaal. Binnen onze serie 3D-matten onderscheidt de DeepSleep zich door zijn compacte formaat en lichtgewicht.
Door de 3D-constructie ontstaat een bijzonder groot slaapoppervlak. De 7,5 cm dikke schuimkern zorgt voor een aangenaam en stabiel ligoppervlak. Het bovenmateriaal bestaat uit gerecycled polyester. Het is bijzonder duurzaam en voelt aangenaam zacht aan op de huid.
De DeepSleep Auto is zelfopblaasbaar. Met het meegeleverde bijvulpompje kun je een handje helpen en zo de gewenste stevigheid bereiken. De grote platte ventielen maken het mogelijk om de lucht bijzonder snel en eenvoudig te laten ontsnappen. In de inhoud van de levering is een grote tas inbegrepen voor eenvoudig inpakken.
| Productnaam: | Exped DeepSleep Mat Auto isolatiemat - ocean |
| Fabrikant: | Exped |
| Artikelnummer: | EPD760668 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 1930/1320/750mm |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 193cm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 650/270/270mm |
| Seizoen: | All Season |
| Warmteweerstand (R-waarde): | 8.9 |
| Aantal personen: | 1 - 2 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 3500g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 7640423641676 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Duurzaamheid: | STANDARD 100 by OEKO-TEX® |
| Uitvoering slaapmat: | Slaapmat, Zelfopblaasbaar, Met pompzak |
| GTIN's: | 7640423641676 |
| Pagina van de fabrikant: | exped.com |