Neem 1 ampul ca. 30-60 min. voor de training/wedstrijd in, afhankelijk van de gewenste werkingsduur. Voor een optimaal effect van Activator tijdens wedstrijden raden wij aan om vooraf gedurende min. 24 uur af te zien van cafeïnehoudende drankjes en voedingsmiddelen.
Volwassen duursporters profiteren van het positieve effect bij een dosering van 3 mg/kg lichaamsgewicht, een uur voor de inspanning. Neem de dosering in volgens de aanbeveling. Bij langdurige inspanning na drie uur activiteit nog een ampul. Cafeïne bereikt zijn maximale effect pas ca. 1 uur na inname. De benodigde dosering is afhankelijk van het lichaamsgewicht. Het effect houdt, afhankelijk van de ingenomen hoeveelheid, ca. 2-3 uur aan.
Opmerking: Bevat cafeïne. Niet aanbevolen voor kinderen en zwangere vrouwen. De maximale aanbevolen dosering van 1 ampul per dag niet overschrijden, buiten het bereik van kleine kinderen bewaren.
Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een gevarieerde en evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl. Koel en droog bewaren.
| Productnaam: | SPONSER Activator 200 - Voedingssupplement + Cafeïne - Houdbaarheidsdatum 01.06.2026 - 30x25ml |
| Fabrikant: | SPONSER |
| Artikelnummer: | SOR767213 |
| Biologisch product: | Nee |
| Activiteit: | Voeding |
| Eigenschappen levensmiddel: | Cafeïne/guarana |
| Voedingsform: | Veganistisch, Vegetarisch, Lactosevrij, Glutenvrij, Zonder noten, Zonder palmolie, Sojavrij |
| Smaak: | Zoet |
| Voor/tijdens/na: | Voor, Tijdens |
| Wanneer klaar voor consumptie: | 750ml |
| Uitvoering levensmiddel: | Ampullen/Spuiten |
| Inhoud: | 750ml |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Aanbiedingen : | THT |
| Ingrediënten | Water, sucrose, plant extracts 2% (guarana, green coffee), lemon juice concentrate, flavor caffeine, preservative potassium sorbate, acidifier citric acid, sweeteners (acesulfame K, sucralose, sodium saccharin), flavor. |
| Voedingswaardetabel: | The nutritional informations refer to 100g |
| Cafeïne: |
800 ml per 100 ml / 200 ml per 25 ml Verhoogd cafeïnegehalte. Niet aanbevolen voor kinderen en vrouwen die zwanger zijn of borstvoeding geven! |