De uit 2014 aluminium CNC-gefreesde Direct Mount Hope-stuurpen met lage hoogte is geschikt voor verende voorvorken met drievoudige klemmen.
Compatibel met de volgende verende voorvorken: FOX 40 (vanaf bouwjaar 2009), alle RockShox Boxxer-voorvorken, Marzocchi 888 en 380 (vanaf bouwjaar 2013)
| Productnaam: | Hope Direct Mount Stuurpen 35 - zwart |
| Fabrikant: | Hope |
| Artikelnummer: | HOP769258 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB, Downhill |
| Diameter stuurklem: | 35 mm |
| Rise: | 0mm |
| Stuurpenhoek: | 0° |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 132g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | STDM |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Gewogen versie: | 31.8 / 41.5 mm |
| Stuurpen Uitvoering: | Direct Mount |
| GTIN's: | 5056454912159, 5056454912098 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.hopetech.com |