| Productnaam: | Panaracer Pasela Clincher - 622 - black / amber |
| Fabrikant: | Panaracer |
| Artikelnummer: | PRC284435 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | Trekking, City |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Type band: | Draadband |
| Luchtdruk: | 3.5-5.5bar |
| Eigenschappen banden: | Skinwall |
| Karkasdichtheid: | 66TPI/EPI |
| Bandbreedte: | 23 mm, 25 mm, 28 mm, 32 mm, 35 mm, 38 mm |
| Modeljaar: | 2023 |
| Kleur: | Zwart, Beige |
| Gewicht: | 450g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | AW738-LX-18 |
| GTIN's: | 705160006656, 705160004560, 705160004607, 705160004652, 705160004706, 4931253011146 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.panaracer.com |