De Black Diamond MiniWire Alpine Quickdraw dient als een belangrijke belay in ijs, alpine en trad routes.
Deze veelzijdige carabiner/runner set kan zowel als normale quickdraw of full length worden gebruikt. Met twee nieuwe MiniWire karabijnhaken, die tot de lichtste karabijnhaken in ons assortiment behoren, en een 60 cm buisvormige 8mm Dynex loper, is de MiniWire Alpine een slijtvaste en waterafstotende quickdraw, ideaal voor alpiene beklimmingen wanneer je een paar gram wilt besparen.
| Productnaam: | Black Diamond MiniWire Alpine Quickdraw 60cm - 3 Pack - Light Gray |
| Fabrikant: | Black Diamond |
| Artikelnummer: | BDD477510 |
| Activiteit: | Klimmen |
| Lengte: | 600mm |
| Veiligheidsnormen: | CE 0333, CE 0082 |
| textielmateriaal (klimtoebehoren): | Dyneema/Dynex |
| Karabijnhaak opening: | 21mm |
| Breukbelasting lengte/breedte/open: | 20-7-7kN |
| Soort karabijnhaak: | Straight - Bent, Speciaal |
| Toepassingsgebied klimmen: | Sportklimmen, Bergklimmen |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Gewicht: | 225g |
| GTIN's: | 793661432326 |