Wintertraining, gemengd terrein of gewoon een extra lange zaterdagmiddag in de regen, Gavia Fondo brengt je er betrouwbaar heen. Met de RR-E compound en Race Shield lekbescherming is de Gavia Fondo de eerste keuze voor een robuuste band met uitstekende grip, hoge kilometrage en maximale lekbestendigheid.
| Productnaam: | Giant Gavia Fondo 0 Tubeless Ready Tire 32-622 |
| Fabrikant: | Giant Equipment |
| Artikelnummer: | GIG522165 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| Luchtdruk: | 3.5-5.1bar |
| ETRTO: | 32-622 |
| Karkasdichtheid: | 170TPI/EPI |
| Bandbreedte: | 32 mm |
| Bescherming tegen lekrijden: | Race Shield |
| Bandenmateriaal: | RR-E Compound |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 370g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 340000228 |
| GTIN's: | 4713250841434 |