De Race Face Turbine crankarmen blijven de standaard zetten in aluminium cranks en verstevigen hun eigen nalatenschap. Met de bewezen System Cinch interface is de Turbine een ongelooflijk lichte en stijve performance crank voor XC, trail en all-mountain rijders. De krukas van 30 mm garandeert compatibiliteit met alle relevante framenormen. Waarschijnlijk een van de meest veelzijdige cranksets die momenteel verkrijgbaar zijn.
Leveringsomvang: incl. pedaalringen (kettingbladen en trapas apart verkrijgbaar)
| Productnaam: | Race Face Turbine Cinch 143 Crank - zwart |
| Fabrikant: | Race Face |
| Artikelnummer: | RCF638567 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB, Cross Country, All-Mountain, Trail |
| Asprofiel trapas: | 30 mm holle as |
| Direct Mount Standard: | RACE FACE Cinch |
| Kettingbladbevestiging: | Direct Mount |
| Kettinglijn: | 55.5mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 595g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | CK22TUR143ARM165BLK | CK22TUR143ARM170BLK | CK22TUR143ARM175BLK |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Gewogen versie: | 170 |
| Lengte van de crank: | 160 mm, 165 mm, 170 mm, 175 mm |
| GTIN's: | 821973416830, 821973416847, 821973416854, 821973490892 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.raceface.com/ |