Deze korte, waterdichte overbroek is geschikt voor iedereen die op zoek is naar een alternatief voor een lange overbroek, vooral voor activiteiten op warme dagen. De broek valt op door zijn minimale pakmaat. Het lichte 2,5-laags materiaal kan uiterst compact worden opgeborgen en past zelfs in de kleinste tas. Zo heb je de short altijd bij de hand, ook bij onverwachte weersveranderingen.
WPM POCKET 2.0
Superlicht 2,5-laags laminaat met TechPrint aan de binnenkant. Water- en winddicht (20.000 mm waterkolom) dankzij PU-membraan. Ademend (MVTR 20.000 g/m²/24u). Waterafstotend door PFC-vrije DWR-impregnatie. Minimaal pakvolume. Bovenstof volledig gerecycled.
Materiaal
Materiaal 1: 100% Polyamide
Materiaal 2: 100% Polypropyleen
| Productnaam: | Löffler WPM Pocket Shorts Unisex - zwart 990 |
| Fabrikant: | Löffler |
| Artikelnummer: | LFF663199 |
| Materiaal: | Materiaal 1: 100% Polyamide Materiaal 2: 100% Polypropyleen |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen, Outdoor |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 20000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 20000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht, Membraan |
| Pasvorm: | wijd |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 70g |
| Duurzaamheid: | STANDARD 100 by OEKO-TEX® |
| GTIN's: | 9008169914405, 9008169914375, 9008169914382, 9008169914399, 9008169914412, 9008169914368 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.loeffler.at/de-at/ |
In de volgende tabellen vind je informatie over de kledingmaten van de fabrikant Löffler.
| Internationaal | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL | 4XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Duitsland | 44 | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 | 60 |
| B. Borst (cm) | 88 - 91 | 92 - 95 | 96 - 99 | 100 - 103 | 104 - 107 | 108 - 111 | 112 - 115 | 116 - 119 | 120 - 123 |
| C. Taille (cm) | 78 - 81 | 82 - 85 | 86 - 89 | 90 - 93 | 94 - 97 | 98 - 103 | 104 - 109 | 110 - 115 | 116 - 121 |
| D. Heup (cm) | 90 - 93 | 94 - 97 | 98 - 101 | 102 - 105 | 106 - 109 | 110 - 115 | 116 - 119 | 120 - 123 | 124 - 127 |
| E. Binnenbeenlengte (standaard) (cm) | 76 - 79 | 77 - 80 | 78 - 81 | 80 - 83 | 81 - 83 | 82 - 84 | 82 - 85 | 83 - 86 | 83 - 86 |
| E. Binnenbeenlengte (kort) (cm) | 72 - 75 | 73 - 75 | 73 - 77 | 76 - 79 | 77 - 79 | 78 - 80 | 78 - 81 | 79 - 82 | 79 - 82 |
| E. Binnenbeenlengte (lang) (cm) | 83 - 86 | 84 - 87 | 85 - 88 | 87 - 90 | 88 - 90 | 89 - 91 | 89 - 92 | 90 - 93 | 90 - 93 |
Internationaal XXS Duitsland 44
Internationaal XS Duitsland 46
Internationaal S Duitsland 48
Internationaal M Duitsland 50
Internationaal L Duitsland 52
Internationaal XL Duitsland 54
Internationaal XXL Duitsland 56
Internationaal 3XL Duitsland 58
Internationaal 4XL Duitsland 60
| Internationaal | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL | 4XL | 5XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Duitsland | 34 | 36 | 38 | 40 | 42 | 44 | 46 | 48 | 50 |
| B. Borst (cm) | 80 - 83 | 84 - 87 | 88 - 91 | 92 - 95 | 96 - 99 | 100 - 103 | 104 - 109 | 110 - 115 | 116 - 121 |
| C. Taille (cm) | 65 - 67 | 68 - 71 | 72 - 75 | 76 - 79 | 80 - 83 | 84 - 87 | 88 - 94 | 94 - 100 | 101 - 107 |
| D. Heup (cm) | 90 - 93 | 94 - 96 | 97 - 99 | 100 - 102 | 103 - 105 | 106 - 108 | 109 - 113 | 114 - 118 | 119 - 123 |
| E. Binnenbeenlengte (standaard) (cm) | 77 - 79 | 78 - 80 | 79 - 81 | 80 - 82 | 81 - 83 | 82 - 84 | 83 - 85 | 84 - 86 | 85 - 87 |
| E. Binnenbeenlengte (kort) (cm) | 73 - 75 | 74 - 76 | 75 - 77 | 76 - 78 | 77 - 79 | 78 - 80 | 79 - 81 | 80 - 82 | 81 - 83 |
| E. Binnenbeenlengte (lang) (cm) | 84 - 86 | 85 - 87 | 86 - 88 | 87 - 89 | 88 - 90 | 89 - 91 | 90 - 92 | 91 - 93 | 92 - 94 |
Internationaal XS Duitsland 34
Internationaal S Duitsland 36
Internationaal M Duitsland 38
Internationaal L Duitsland 40
Internationaal XL Duitsland 42
Internationaal XXL Duitsland 44
Internationaal 3XL Duitsland 46
Internationaal 4XL Duitsland 48
Internationaal 5XL Duitsland 50