De
| Productnaam: | Schwalbe Dirty Dan Vouwband - Evolution | Addix Speedgrip | Super Race| TLEasy - 29x2.00" | Black/Transparent Sidewall |
| Fabrikant: | Schwalbe |
| Artikelnummer: | SWA669540 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | MTB, Cross Country, Enduro, Downhill |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| Luchtdruk: | 2.2-4.3bar |
| ETRTO: | 50-622 |
| Karkasdichtheid: | 67TPI/EPI |
| Bandbreedte: | 2.00" |
| Bescherming tegen lekrijden: | Super Race |
| Bandenmateriaal: | Addix Speedgrip |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart, Bruin |
| Gewicht: | 710g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 11654442 |
| Gewichtslimiet (per band): | 100kg |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4026495911238 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.schwalbe.com |