De Catalaanse
Het 3D diamantprofiel masseert korrelig terrein voor merkbaar 20-30% meer tractie dan een slick. Een iets groter volume dan de
De oprichters en bandenfetisjisten van
Met samen vijftig jaar ervaring in het werken met bandenprofielen zijn Pat en Ron niet meer te houden. Opvallende logo's, bizarre loopvlakpatronen en overontworpen, levenloze karkassen overspoelden een markt die al overspoeld werd met lauwe opties, waardoor echte bandenliefhebbers weinig keuze overhielden.
De samenvloeiing van uitgebreide off-road rijervaring, een passie voor kwaliteitsrubber, een scherp oog voor design en een vleugje derdegraads wetenschap leidde tot de oprichting van een banden- en onderdelenfabrikant die uitsluitend is gebouwd op passie, ruwe behoefte en het startkapitaal van de verkoop van wat lang verloren gegane Amgen-aandelen.
Het is geen geheim dat de bandenkeuze een grote invloed heeft op de esthetiek van je fiets en dat deze keuze de ultieme uitdrukking is van prestaties en schoonheid. We weten allemaal dat een fiets een verlengstuk is van je persoonlijkheid, je rijstijl een venster naar je ziel. In een wereld die verlamd wordt door saaie en middelmatige opties, nodigen wij je uit om dynamisch te kiezen.
| Productnaam: | Ultradynamico Cava JFF Vouwband - 40-622 / 700c x 38.?? - black |
| Fabrikant: | Ultradynamico |
| Artikelnummer: | ULT679336 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| Luchtdruk: | 2.1-2.7bar |
| ETRTO: | 40-622 |
| Bandbreedte: | 38 mm, 39 mm, 40 mm |
| Bandenmateriaal: | Carbon compound |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 360g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 850030516374 |
| Pagina van de fabrikant: | https://ultradynamico.com/ |