Het Garbaruk Enduro crankstel is ontwikkeld om de zwaarste belastingen op de zwaarste trails te weerstaan. Versterkt met extra materialen waar het telt om een robuust en onverwoestbaar crankstel te creëren voor alle mountainbike uitdagingen.
| Productnaam: | Garbaruk Enduro Crankset - zilver / zwart |
| Fabrikant: | Garbaruk |
| Artikelnummer: | GBU690560 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB, Enduro |
| Crank: | Garbaruk Enduro |
| Asprofiel trapas: | 30 mm holle as |
| Direct Mount Standard: | Cannondale |
| Aslengte: | 136.5mm |
| Kettingbladbevestiging: | Direct Mount |
| Kettinglijn: | 52mm |
| Q-factor: | 170 mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zilver |
| Gewicht: | 461g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 165mm: 5907441607933 | 170mm: 5907441605373 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Lengte van de crank: | 165 mm, 170 mm |
| GTIN's: | 5907441607933, 5907441605373 |
| Pagina van de fabrikant: | http://garbaruk.com/ |