De Allround Taurus-tent voor 3 personen is ontworpen voor trekking, fietsreizen en meerdaagse wandeltochten. Dat blijkt uit de driepootconstructie: aan de voorkant kun je rechtop zitten; aan de achterkant bij de voeten is de tent lager om gewicht te besparen. De 3-persoons trekkingtent is eenvoudig in gebruik en kan snel worden opgezet dankzij de kleurgecodeerde onderdelen en de kunststof onderdelen voor de stangen.
De gecombineerde opbouw van binnen- en buitentent in één stap versnelt het opzetten en houdt de binnentent droog als het ondertussen regent. Uitgerust met hoogwaardige DAC-stokken van aluminium, een tegen regen beschermde en traploos regelbare ventilatieopening, een waslijn in de binnentent, oprolmechanismen voor stormlijnen en twee tassen aan de binnenkant, biedt de tent nog meer handige functies.
Het VAUDE Green Shape-label staat voor een milieuvriendelijk, functioneel product van duurzame materialen.
| Productnaam: | Vaude Allround Taurus 3P Tent - agave |
| Fabrikant: | Vaude |
| Artikelnummer: | VAU705541 |
| Toepassingsgebied tent/zeil/hangmat: | Trekking, Fietsreis |
| Aantal personen: | 3 |
| Tent minimum gewicht: | 2440g |
| Tent maximaal gewicht: | 2740g |
| Ingangen: | 1 |
| Haringen: | 11 |
| Scheerlijnen: | 5 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 2740g |
| GTIN's: | 4067729021200 |