De snelste Specialized band op asfalt? De
| Productnaam: | Specialized RapidAir TLR Vouwband - 26-622 | Zwart |
| Fabrikant: | Specialized Equipment |
| Artikelnummer: | SPZ714399 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| ETRTO: | 26-622 |
| Karkasdichtheid: | 120TPI/EPI |
| Bandbreedte: | 26 mm |
| Bandenmateriaal: | GRIPTON T2/T5 |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 263g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 00025-9200 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 196625180224 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.specialized.com |