Het gloednieuwe Roval Rapide CL III wiel is de directe opvolger van de CLX III. Het zet de gebruikelijke aerodynamische conventies op hun kop: een plattere achtervelg elimineert onnodig gewicht en verbetert de acceleratie en handling. Er is hier 35 g bespaard.
Dankzij de FlatStop velgranden is er 39% meer kracht nodig om een lekke band te veroorzaken, zodat je - uitgerust met de beste lekbescherming - gemakkelijk de finish kunt bereiken tijdens de race. Met de Roval Rapide CL III banden kom je bovendien op elk parcours sneller over de streep dan voorheen.
Velg
Naaf
Spaken & spaaknippels
Info over compatibele banden
Algemeen:
| Productnaam: | Specialized Rapide CL III Achterwiel - 28" | Centerlock | 12x142mm - Satin Carbon/Satin Black |
| Fabrikant: | Specialized Equipment |
| Artikelnummer: | SPZ731769 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Naven: | DT Swiss 350 Straight Pull |
| Spaken: | DT Swiss Competition Race Straight Pull |
| Velgen: | Rapide CL III Carbon Clincher |
| Aantal Versnellingen - achteraan: | 8, 9, 10, 11, 12 |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Asstandaard: | 12x142 mm (HR) |
| Uitvoering fietswiel: | Achterwiel, Achterwiel 700-900 g, Standaardfietswiel |
| Vrijloop: | HG L (Shimano 11/12s Road) |
| Remsysteem: | Centerlock/AFS |
| Type band: | Draadband, Vouwband, Tubeless Ready |
| Geschikte bandenafmetingen: | 24-38mm |
| ETRTO: | 21-622 |
| Breedte van de velg: | 31.3mm |
| Mondbreedte: | 21mm |
| Hoogte velgprofiel: | 48mm |
| max. systeemgewicht: | 125kg |
| Nippels: | DT Swiss Hex Prolock Al 2.0x14mm |
| Freewheel-systeem: | DT Swiss Ratchet (36T) |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 839g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 30026-6402 |
| Aantal spaakgaten: | 24 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 196625240652 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.specialized.com |