Snel rollende band voor gebruik op je gravelbike. Geproduceerd met fairtrade natuurrubber en gerecyclede roetdeeltjes (rCB) uit Schwalbes eigen bandenrecycling.
Profiel aanduiding: HS621
| Productnaam: | Schwalbe G-One RS Vouwband - Addix Race | V-Guard | TLR | E-25 - 50-622 | black |
| Fabrikant: | Schwalbe |
| Artikelnummer: | SWA740198 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | E-bike, Allroad / Gravel |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| Luchtdruk: | 3.5bar |
| ETRTO: | 50-622 |
| Karkasdichtheid: | 67TPI/EPI |
| Bandbreedte: | 50mm |
| Bescherming tegen lekrijden: | Race Pro | V-Guard |
| Bandenmateriaal: | Addix Race |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 605g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 11654647 |
| Gewichtslimiet (per band): | 100kg |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | Schwalbe - G-One |
| GTIN's: | 4026495957724 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.schwalbe.com |