De SuperLogic Rizer Mountain Bars van Ritchey zijn ontwikkeld voor cross-country en all-mountain rijden en bieden precies de juiste rise – 20 mm of 40 mm – zonder te breed te zijn. Als nieuwste toevoeging aan de SuperLogic-familie behoren deze carbonsturen tot de lichtste op de markt.
Met een breedte van 760 mm en markeringen om ze eenvoudig in te korten, hebben deze sturen een backsweep van 8°, een rise van 20/40 mm en een upsweep van 5° voor een natuurlijke uitlijning van de polsen. De diameter van de klemming van 31,8 mm garandeert compatibiliteit met moderne stuurpennen, terwijl de rise-varianten en de smalere breedte de SuperLogic Mountain-sturen tot een klasse apart maken. Met een gewicht van 170 g voor de 20 mm rise en 175 g voor de 40 mm rise kunnen maar weinig andere sturen deze prijs-gewichtsverhouding evenaren.
Of je nu door krappe bochten rijdt of je uitleeft op technisch terrein, de SuperLogic Rizer is je eerste keuze voor stabiliteit, comfort en veilige controle.
| Productnaam: | Ritchey Superlogic Rizer MTB Stuur - 31,8 | Carbon | 760 mm - 40mm Rise - matte UD |
| Fabrikant: | Ritchey |
| Artikelnummer: | RIT747244 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | MTB, Cross Country, All-Mountain |
| Diameter stuurklem: | 31,7/31,8 mm |
| Type stuur: | Flatbars/Riserbars (Fixie) |
| Vorm dropbar: | Bovenstuur met achterwaartse bocht, Upsweep |
| Stuurbreedte: | 760 mm |
| Meting van de stuurbreedte: | Buiten-buiten |
| Buiging naar achteren: | 8° |
| Hoge buiging: | 5° |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 175g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 30466117012 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 796941309684 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.ritcheylogic.com |