Het SuperLogic Flat mtb-stuur van Ritchey is ontwikkeld voor cross-country- en all-mountain-ritten. Als nieuwste lid van de SuperLogic-familie behoren deze carbonsturen tot de lichtste op de markt.
Met een breedte van 760 mm en markeringen om het stuur eenvoudig in te korten, heeft dit platte stuur een backsweep van 7° en een upsweep van 5° voor een natuurlijke uitlijning van de polsen. De diameter van de klemming is 31,8 mm en garandeert compatibiliteit met moderne stuurpennen. Met een gewicht van 155 g kunnen maar weinig andere sturen tippen aan zijn prijs-gewichtsverhouding.
De SuperLogic Flat is je eerste keuze voor lichtgewicht stabiliteit, comfort en veilige controle wanneer je je in krappe bochten stort of technisch terrein aanpakt.
| Productnaam: | Ritchey Superlogic Flat MTB Handlebar - 31.8 | Carbon | 760mm - matte UD |
| Fabrikant: | Ritchey |
| Artikelnummer: | RIT747245 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | MTB, Cross Country |
| Diameter stuurklem: | 31,7/31,8 mm |
| Type stuur: | Flatbar |
| Vorm dropbar: | Bovenstuur met achterwaartse bocht, Upsweep |
| Stuurbreedte: | 760 mm |
| Meting van de stuurbreedte: | Buiten-buiten |
| Buiging naar achteren: | 7° |
| Rise: | 0mm |
| Hoge buiging: | 5° |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 155g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 30466117010 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 796941309660 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.ritcheylogic.com |