Al meer dan 35 jaar bouwt Chris King waarschijnlijk de beste afgedichte lagers. Dit uitgebreide ontwikkelingswerk komt ook tot uiting in de bijzonder hoogwaardige ThreadFit 24 trapas. Om een nauwkeurige en functionele interface te creëren tussen het trapashuis op het frame en de 24 mm crank, zorgt de ThreadFit™ 24 trapas ervoor dat de crank gemakkelijk en zonder hinder draait.
Het is uitgerust met afgedichte stalen lagers die zijn ingebed in externe trapashuizen. Door een speciaal productieproces bevatten Chris King-lagers meer kogels dan de meeste conventionele trapaslagers. Dit betekent dat de Chris King-trapas klaar is voor alles wat uw fietsavonturen te bieden hebben. Bovendien maakt het speciaal ontwikkelde afdichtingssysteem eenvoudig smeren mogelijk met Chris King-trapaslageradapters voor vetspuiten.
Het Chris King Press Fit 24 trapas is compatibel met cranks van Shimano, Rotor, Race Face en FSA met 24 mm holle assen, evenals met de optioneel verkrijgbare ombouwkit 24/22 mm holle assen.
Breedte behuizing: 68 mm / 73 mm
Opmerking over Chris King-trapas
Om een crank met de Chris King-trapas te monteren, hebt u ook een Chris King Fit Kit-ombouwkit nodig. Deze zijn niet opgenomen in de inhoud van de levering en kunnen worden gekocht in de BIKE24-shop.
1x Chris King ThreadFit 24 Trapaslager met lager - Aandrijfzijde - BSA-68/73-24 matte gold 50th
| Productnaam: | Chris King ThreadFit 24 Trapaslager met lager - Aandrijfzijde - BSA-68/73-24 - matte gold 50th |
| Fabrikant: | Chris King |
| Artikelnummer: | CHK754567 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium, Roestvrij staal |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB |
| Type trapas: | BSA |
| Asprofiel trapas: | 24 mm holle as |
| Behuizingsbreedte trapas: | 68 mm, 73 mm |
| Type binnenlager: | Lagercups |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Goud |
| Gewicht: | 40g |
| Bron gewicht: | BIKE24 |
| GTIN's: | 841529282962 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.chrisking.com |