Met het oog op duurzaamheid krijgen hoogwaardige artikelen die kleine, zichtbare defecten hebben, maar anders nog perfect werken, een 2e kans. Dit zijn nieuwe artikelen, demonstratiemodellen of retourzendingen, die zorgvuldig zijn gecontroleerd door onze experts.
Op 2e kans-artikelen zijn de wettelijke garantie en fabrieksgarantie van toepassing.
De
Inhoud van de levering: Frame met derailleurhanger, balhoofd, steekassen, zadelklem, steekas, klemming, afstandshouders, kettingvanger.
| Productnaam: | Trek CROCKETT DISC - Cyclocross Frameset - 2025 - Radioactive Red to Navy to Teal Fade - B-Keus - SC001 |
| Fabrikant: | Trek Bikes |
| Artikelnummer: | TBI765307 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, Veldrijden, Allroad / Gravel |
| Vork: | Trek Cross Carbon with carbon steerer |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Asstandaard: | 12x100 mm (VR), 12x142 mm (HR) |
| Maximale bandbreedte: | 38mm |
| Schijfrembevestiging: | Flatmount |
| Dropout: | conventioneel |
| incl. vork: | met vork |
| Type trapas: | T47 |
| Modeljaar: | 2025 |
| Kleur: | Rood, Blauw |
| Gewicht: | 1889g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 5265617 | 5265619 | 5265620 | 5265621 | 5265622 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Gewogen versie: | 56 |
| B-Keus: | ja |
| Productserie: | Trek - Crockett |
| Framevorm: | Diamant |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.trekbikes.com |