Lange wedstrijden en consequente training vereisen regelmatige energie-inname. Maar herhaaldelijk gebruik van dezelfde brandstof vermindert de aantrekkingskracht, zelfs als de smaak neutraal is. Die eentonigheid kan de motivatie ondermijnen en de koolhydraatconsumptie verminderen, wat kan leiden tot een energietekort en verminderde prestaties. Smaakmoeheid kan de voedingsstrategie van de atleet beperken en ervoor zorgen dat de prestaties achteruitgaan. MAURTEN luisterde naar de feedback van atleten, erkende waar smaakmoeheid een probleem kon worden en ontwikkelde een oplossing waarbij de atleet centraal staat. Het toevoegen van een
MAURTEN Additions — een oplossing die je kunt proeven.
Dit product dient te worden ingenomen als onderdeel van een gevarieerd en uitgebalanceerd dieet en in combinatie met een gezonde levensstijl. Bewaar op een koele, droge plaats.
| Productnaam: | MAURTEN Addition - Aromatoevoeging voor Drink Mix - 6x2g |
| Fabrikant: | Maurten |
| Artikelnummer: | MAU768857 |
| Biologisch product: | No |
| Activiteit: | Voeding |
| Voedingsform: | Veganistisch, Vegetarisch, Lactosevrij, Glutenvrij, Zonder noten, Zonder palmolie, Sojavrij |
| Smaak: | Zoet |
| Uitvoering levensmiddel: | Poeder/Korrels |
| Inhoud: | 12g |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 12g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 7350008412644, 7350008412637, 7350008412651, 7350008412668 |
| Ingrediënten | Maltodextrin, Flavoring. |
| Voedingswaardetabel: | The nutritional informations refer to 100 g / serving of 2 g |
| Ingrediënten | Maltodextrin, Flavoring. |
| Voedingswaardetabel: | The nutritional informations refer to 100 g / serving of 2 g |
| Ingrediënten | Maltodextrin, Flavoring. |
| Voedingswaardetabel: | The nutritional informations refer to 100 g / serving of 2 g |
| Ingrediënten | Maltodextrin, Flavoring. |
| Voedingswaardetabel: | The nutritional informations refer to 100 g / serving of 2 g |