Met het oog op duurzaamheid krijgen hoogwaardige artikelen die kleine, zichtbare defecten hebben, maar anders nog perfect werken, een 2e kans. Dit zijn nieuwe artikelen, demonstratiemodellen of retourzendingen, die zorgvuldig zijn gecontroleerd door onze experts.
Op 2e kans-artikelen zijn de wettelijke garantie en fabrieksgarantie van toepassing.
Van alledaagse bergtochten tot technische singletracks, met
Ze hebben de geometrie, frame-eigenschappen en vering kinematica bijgewerkt om ervoor te zorgen dat je je zelfverzekerd voelt op de up's, down's, en alles daar tussenin.
Frameset met Fox Float X Factory achterschokdemper, zadelklem en steekas.
| Productnaam: | Rocky Mountain INSTINCT Carbon - Frameset - 2024 - 29" - grey / beige - B-Keus - SC001 |
| Fabrikant: | Rocky Mountain |
| Artikelnummer: | RMO770081 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | MTB, Trail |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Demper: | Fox Float X Factory |
| Achterdriehoek: | Geveerd |
| Asstandaard: | 12x148 mm Boost (HR) |
| Schijfrembevestiging: | Postmount |
| S.H.I.S.: | geïntegreerd (IS) |
| Diameter zadelpen: | 30,9 mm |
| Achterderailleurhanger vervangbaar: | ja |
| S.H.I.S. boven: | IS42 / 28.6 |
| S.H.I.S. beneden: | IS52 / 40 |
| Inbouwlengte demper: | 210 mm (metrisch) |
| Dropout: | conventioneel |
| Veerweg Frame: | 140mm |
| incl. vork: | zonder vork |
| incl. demper: | met demper |
| Type trapas: | Pressfit |
| Behuizingsbreedte trapas: | 89.5 mm |
| Diameter van de behuizing: | 41mm |
| Modeljaar: | 2024 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs, Beige |
| Gewicht: | 3160g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | F0053 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Diameter vorkbuis - Bovenste: | 1 1/8“ |
| Diameter vorkbuis - Beneden: | 1 1/2“ |
| B-Keus: | ja |
| Productserie: | Rocky Mountain - Instinct |
| Framevorm: | Diamant |
| Pagina van de fabrikant: | https://bikes.com/ |