Opmerking: De afbeelding toont slechts een voorbeeldsamenstelling.
Voedingssupplement: koolhydraatgel voor gebruik tijdens het sporten.
GU Energy Gel bevat energierijke calorieën in een draagbare verpakking om te voldoen aan de energiebehoefte voor elke duur of activiteit. De verpakking van 100 calorieën bevat koolhydraten (maltodextrine en fructose) die niet-concurrerende routes gebruiken om de absorptie en het gebruik van koolhydraten te maximaliseren en tegelijkertijd maagklachten te verminderen. De belangrijkste elektrolyt (natrium) ondersteunt de hydratatie door de waterbalans in stand te houden. De vertakte keten aminozuren (L-Leucine, L-Valine en L-Isoleucine) kunnen ook mentale vermoeidheid verminderen en spierschade beperken.
Hoewel GU Energy Gels zijn ontworpen voor duursporten, kunnen ze altijd worden gebruikt wanneer je energie nodig hebt voor een training, ongeacht het type training. GU adviseert om 5 minuten voor de activiteit en elke 45 minuten tijdens de training een energiegel in te nemen. Daarnaast moet per uur 750 tot 1000 ml vocht worden geconsumeerd. Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een gevarieerde en evenwichtige voeding. De aanbevolen dagelijkse dosis mag niet worden overschreden. Het product moet buiten het bereik van jonge kinderen worden gehouden. Koel en droog bewaren.
| Productnaam: | GU Original Energy Gel - Koolhydraatgel - Mixpakket - 24x32g |
| Fabrikant: | GU |
| Artikelnummer: | GUE293759 |
| Biologisch product: | No |
| Activiteit: | Voeding |
| Eigenschappen levensmiddel: | Koolhydraat, Cafeïne/guarana, Vitamines/mineralen, Aminozuren |
| Voedingsform: | Veganistisch, Vegetarisch, Lactosevrij, Glutenvrij, Zonder noten, Zonder palmolie, Sojavrij |
| Smaak: | Zoet, Zout/kruidig, Neutraal/natuurlijk |
| Voor/tijdens/na: | Voor, Tijdens |
| Type voeding: | Energy Gels |
| Inhoud: | 768g |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Gewicht: | 32g |
| Aanbiedingen : | Sets / Degustatie aanbiedingen |
| GTIN's: | 3076949522139 |